• Wydrukowane dźwięki

• 17.01.2024 16:51
        • #LaboratoriaPrzyszłości
          Dawniej proste instrumenty strugały z drewna nawet dzieci. Dziś, w nowoczesny sposób, zrobiła to za nas drukarka 3d zakupiona ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych uczniowie klasy 3b wykorzystali wydrukowane ptaszki, które wydawały dźwięki prawdziwej fujarki. Zdziwienie naszych uczniów było ogromne, ale satysfakcja z samodzielnie zagranej prostej melodii jeszcze większa. Podczas gry na instrumencie zaangażowanych jest wiele zmysłów takich jak słuch, wzrok, dotyk. Pobudzony mózg chętny jest do działania, więc liczymy, że nasza ptasia orkiestra zagra jeszcze nie jeden koncert.

• 20.12.2023 15:31
        • W dalszej części artykułu znajdują się odsyłacze do galerii zdjęć z zakończenia roku szkolnego klas ósmych i klas liceum ogólnokształcącego oraz 3 części programu artystycznego, który odbył się na pożegnanie klas ósmych.
          Zdjęcia i filmiki nagrano sprzętem szkolnym pozyskanym w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.
          Artykuły można również znaleźć w sekcji archiwum wiadomości
        • Sowy – mądre głowy

• 30.05.2023 23:11
        • Maj to miesiąc intensywnych zmagań edukacyjnych naszych uczniów. Wraz z maturzystami, ósmoklasistami i trzecioklasistami cieszymy się, że ich egzaminy i sprawdziany dobiegły końca. Miały one na celu sprawdzenie wiadomości i umiejętności, które zdobyli na poszczególnych etapach edukacyjnych i otworzenie drzwi do wymarzonej uczelni i szkoły. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i mamy nadzieję, że nasze Sowy – mądre głowy, wydrukowane na drukarce 3d pozyskanej w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości, przyniosą im szczęście i poprowadzą mądrze na dalszej drodze życiowej i szkolnej.
        • Klocki - nasza pasja

• 30.05.2023 23:11
        • Uczniowie klas I-III nadal rozwijają swoją kreatywność, podczas zajęć korzystamy z klocków Lego pozyskanych w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Rozwijając wyobraźnię dzieci tworzą fantastyczne pojazdy, roboty, śmigłowce.